Kategoria: EPSILON

Aktywne filtry

Części Palfinger Epsilon

W tej kategorii znajdą Państwo pełen asortyment oryginalnych części zamiennych do żurawi leśnych oraz recyklingowych marki Palfinger Epsilon. Posiadamy między innymi różnego rodzaju śruby, rolki i sworznie, a także ślizgi ławy podporowej, sterowania krzyżowe, uszczelniacze zgarniacza słupa czy wskaźniki poziomu oleju. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą części Palfinger Epsilon. Wszystkie zakupione produkty wysyłamy w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Jeśli poszukują Państwo elementu do żurawi Palfinger Epsilon, którego nie ma w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie sprowadzić niemal dowolną część.

Palfinger Epsilon – żurawie leśne i recyklingowe dopasowane do oczekiwań klientów

Założona w 1980 roku austriacka firma Epsilon od wielu lat jest czołowym światowym producentem żurawi do przeładunku drewna, recyklingu i budownictwa. Dostarcza również urządzenia w sektorze off-road (harwestery, forwardery, przyczepy leśne). Od 1988 roku Epsilon jest członkiem notowanej na giełdzie Palfinger Group i oprócz swojej siedziby w Bergheim w Austrii prowadzi zakłady produkcyjne i montażowe w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Strategia firmy opierająca się przez dłuższy czas na trzech głównych filarach – innowacji, internacjonalizacji i elastyczności – została niedawno uzupełniona o czwarty filar, Palfinger 21st. Oznacza on nowe kluczowe kompetencje, podejścia, produkty, usługi i modele biznesowe w erze cyfrowej.

Nadrzędnym celem firmy Epsilon jest pomaganie Klientom w osiąganiu większych sukcesów w pracy poprzez dostarczanie rozwiązań szytych na miarę. Zgodnie z hasłem „ekspercka wiedza dla ekspertów” przedsiębiorstwo stale poszerza swoje kompleksowe portfolio. Oferuje żurawie o zróżnicowanych parametrach, które są odpowiedzią na każdy problem, jaki można napotkać w leśnictwie, recyklingu i budownictwie. Żurawie leśne, recyklingowe i budowlane Epsilon charakteryzują się solidną konstrukcją, precyzyjnie dostrojonymi elementami sterującymi i szeregiem unikalnych rozwiązań. Dzięki temu czynią pracę łatwiejszą, a w efekcie bardziej wydajną i opłacalną.